Zwiewne sukienki na lato

Lato to synonim radości, kolorów i dobrej zabawy. Fakt ten wykorzystali również projektanci, proponując paniom ogromne zróżnicowanie barw, wzorów, długości i fasonów sukienek letnich.

Tego lata trendy będą więc sukienki w kwiaty oraz z motywami zwierzęcymi takimi jak cętki czy paski zwierzęce. Kolory, jakie proponują  tego lata styliści, to przede wszystkim turkus, róż, fiolet a także oranż.  Projektanci skupili swoją uwagę także na długościach sukienek. Tego lata hitem będą sukienki długie oraz midi. Oczywiście młode dziewczęta z powodzeniem mogą sięgnąć po minispódniczki letnie z wymienionymi wzorami.

Projektanci nie zapomnieli również o paniach, które lubią bardziej klasyczne ubrania. Dla nich zaproponowano między innymi długie, zwiewne sukienki stylizowane na kreacje rodem ze starożytnej Grecji.  Do tego typu strojów użyto przede wszystkim tkanin jedwabnych, co nadaje im wyjątkowego piękna i delikatności.

Styliści zadbali też o gusta bardziej odważnych i zdecydowanych pań, proponując im stroje w żywych, mocnych kolorach, wykonane z eleganckiego szyfonu.

Romantyczki i marzycielki także będą miały w czym wybierać. To z myślą o nich projektanci stworzyli zwiewne niczym mgła, delikatnie otulające ciało i podkreślające jego atrakcyjność, sukienki z motywami kwiatowymi. Muślinowe różno – lub jednobarwne sukienki z nadrukami imitującymi naturę, bądź też sukienki całkowicie przezroczyste to także propozycje, jakie kierują  do pań w tym sezonie styliści i projektanci.

Specjaliści od mody  przekonują też panie do tego, by nie rezygnowały z licznych dodatków, które nadadzą kreacjom zmysłowości i podkreślą ich typowo kobiecy charakter.  Styliści proponują przede wszystkim torebki. Powinny to być małe torebki na pasku, jak i duże torby do ręki. Jeśli wybieramy kreację w zwierzęce motywy, wówczas warto, by nasza uwaga skupiła się na dodatkach z tym samym wzorem.